Από την 5-10-2024 έως και την 11-10-2024 καλούνται οι πρωτοετείς φοιτητές/τριες, μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής τους και τη δημιουργία του ιδρυματικού τους λογαριασμού, να καταθέσουν ηλεκτρονικά δήλωση μαθημάτων όπου θα δηλώνουν όλα τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου.

Οι δηλώσεις μαθημάτων γίνονται στην ηλεκτρονική πλατφόρμα students.auth.gr με στοιχεία εισόδου το username και το password του ιδρυματικού λογαριασμού. Οδηγίες μπορείτε να βρείτε στο σύνδεσμο https://it.auth.gr/manuals/studentsauth/

Επισημαίνεται ότι αν δεν γίνει δήλωση των μαθημάτων του 1ου εξαμήνου, δεν θα υπάρχει η δυνατότητα για πρόσβαση στις σελίδες της πλατφόρμας elearning των μαθημάτων όπου εκεί αναρτώνται σημειώσεις από τους διδάσκοντες. Επιπλέον, δεν θα υπάρχει το  δικαίωμα εξέτασης στα μαθήματα αυτά τόσο στην εξεταστική περίοδο του Ιανουαρίου, όσο και στην εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου.

ΝΕΑ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ”

ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΦΥΤΩΝ

Εγγραφή στις Εργαστηριακές Ασκήσεις του μαθηματος “Βιοχημεία”