ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ”

Αγαπητοί φοιτητές,

Τα εργαστήρια του μαθήματος «Μορφολογία και Συστηματική Ασπονδύλων» θα ξεκινήσουν στις 21-22 Οκτωβρίου 2024 στις αίθουσες Μ1 και Μ2 στον 5ο όροφο του κτιρίου Βιολογίας.

Στο επισυναπτόμενο αρχείο μπορείτε να βρείτε την κατανομή των φοιτητών που δήλωσαν ότι θα παρακολουθήσουν τις εργαστηριακές ασκήσεις του μαθήματος σε Τμήματα.

Όποιος φοιτητής δεν εντοπίσει το όνομα του ή αντιμετωπίσει οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα σε σχέση με την παρακολούθηση των εργαστηριακών ασκήσεων ας επικοινωνήσει στο mail της κ. Αντωνιάδου (antonch@bio.auth.gr).

Εκ μέρους των διδασκόντων

Χ. Αντωνιάδου

Επισυναπτόμενα αρχεία:

ΝΕΑ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΦΥΤΩΝ

Εγγραφή στις Εργαστηριακές Ασκήσεις του μαθηματος “Βιοχημεία”

Εγγραφή στις Εργαστηριακές Ασκήσεις των μαθημάτων “Μορφολογία Φυτών” και “Μορφολογία και Συστηματική Ασπονδύλων”

Εγγραφές των Εισαγόμενων στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση με την ειδική κατηγορία των Τέκνων Ελλήνων του Εξωτερικού, των Τέκνων Ελλήνων Υπαλλήλων που υπηρετούν στο εξωτερικό και των Ελλήνων Αποφοίτων Ξένων Λυκείων του Εξωτερικού, ακ. έτους 2024-25

Δήλωση μαθημάτων πρωτοετών φοιτητών