Εγγραφή στις Εργαστηριακές Ασκήσεις του μαθηματος “Βιοχημεία”

Οι φοιτητές (πρωτοετείς που έχουν ολοκληρώσει την εγγραφή τους και παλαιότερων ετών που τα χρωστούν) που θα ασκηθούν στη Βιοχημεία το τρέχον εξάμηνο καλούνται να εγγραφούν στο:

μέχρι και την Δευτέρα 14-10-2024, και ώρα 12 μεσημέρι.

Τα εργαστήρια θα διεξαγονται κάθε Παρασκευή σε δύο κύκλους 9-12 και 12-3.

Ολοκληρώνοντας, βεβαιωθείτε ότι η εγγραφή έχει αποθηκευθεί.

Θα ακολουθήσει επόμενη ανακοίνωση για τα τμήματα, τον τρόπο διεξαγωγής και την έναρξη των ασκήσεων.
Οι διδάσκοντες

ΝΕΑ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ”

ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΦΥΤΩΝ